Akan Temizlik Hakkında

Akan Temizlik, 2019 yılında ev temizliği, ofis temizliği ve koltuk yıkama hizmetini profesyonel olarak yerine getirme amacı ile kuruldu. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, hizmetlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlayan ana nedendir. Antalya bölgesinde kaliteli ve verimli temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Çalışanlarımız, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda profesyonel yetkinliğe sahiptirler. Aramıza katılan yeni çalışma arkadaşlarımızın da sektörde tecrübeli olmasına özen gösterdiğimiz gibi gerekli eğitimleri de vermekteyiz. Akan Temizlik olarak kullanmış olduğumuz ekipman, makine ve temizleyici kimyasalların kalitesine çok güveniyoruz. Kullandığımız tüm ürünler amaca yönelik seçilmiş olup etkili temizliği sağlamakta oldukça önem arz etmektedir. Çalışanlarımızın kimyasallardan etkilenmemeleri için gerekli eldiven ve maske gibi ekipmanları da kullanmalarını önemle sağlıyoruz.

Profesyonel ve güvenli

Personellerimizin hepsi alanında kalifiye kişilerdir. Kimyasal ilaçlar, işin yapılışı ve iş güvenliği hakkında düzenli eğitimler vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Memnun müşterilerimiz sayesinde var olduğumuzu biliyoruz.

Soru işareti kalmasın

Kafanızda oluşabilecek her türlü sorun ve sorulara üşenmeden cevap veriyoruz. Kafada soru işareti bırakmıyoruz.

Uygun fiyatlandırma

Sektör standardının üzerinde iş yapıp uygun fiyatlı çalışıyoruz. Kullanılan her türlü ekipman 1. kalitedir.

Call Now ButtonHemen Arayın