koltuk yıkama antalya

Antalya Koltuk Yıkama Firması: Akan Temizlik

Evinizdeki ve ofisinizdeki koltukların her zaman temiz olması çok önemlidir. Aile veya iş yaşantınızdan dolayı koltuk yıkama ve temizlemeye vakit bulmakta zorlanıyorsanız Akan Temizlik ekibi size yardımcı olabilir.

Antalya koltuk yıkama firması olarak uygun fiyatlarla birlikte birinci sınıf ekipmanlar kullanarak koltuk yıkama hizmeti sunulmaktadır. Ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen bizi arayabilir: 0850 304 2875 ya da buradaki bağlantıdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hizmete neler dahil?

 • Koltuk Yıkama Makinesi
 • Koltuk Yıkama Deterjanları
 • Ücretsiz Servis
 • Süpriz Hediyeler
 • Koltuk Fırçalama
 • İnatçı Kirlere Ekstra İlgi

*Deforme olan koltuk ve kumaş yüzeylerini kirden ayırmak önemlidir. Sigara yanığından kaynaklı izler kir olmadığı için çıkmamaktadır.

Adım Adım Koltuk Yıkama İşlemlerimiz

 1. TOZ ALMA: Elektrik süpürgeyle koltuk üzerindeki tozların vakumlanır.
 2. DETERJAN PÜSKÜRTME: Tüm koltuk yüzeyine 50 derece suyun içine karıştırılmış konsantre deterjan(Karcher RM767) püskürtülür.
 3. KİR YUMUŞATMA: Koltuk yüzeyindeki kirlerin yumuşaması için deterjan püsrkürtme sonrası 10 dakika beklenir.
 4. FIRÇALAMA: Devirli fırçalama makinesiyle tüm koltuk yüzeyi fırçalanır.
 5. VAKUMLAMA: Koltuk üzerine sıkılan deterjanlı sıvı temiz su ile durulanarak vakumlanır.

*Yukarıdaki işlemlere rağmen çıkmayan inatçı kirler olması durumunda yoğun konsantre deterjan lokasyon bazlı sıkılarak ayrıca fırçalama ve vakumlama yapılır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

CİNSİFİYATI
Koltuk Takımı(Mindersiz)150,00 TL
Koltuk Takımı(Minderli)175,00 TL
L Koltuk Takımı100,00 TL
3 Kişilik Koltuk75,00 TL
2 Kişilik Koltuk50,00 TL
Tek Kişilik Koltuk(Berjer)30,00  TL
Çekyat75,00 TL
Yemek Sandalyesi12,50 TL
Bilgisayar Sandalyesi10,00 TL

Araç Koltuğu Yıkama & Yatak Yıkama

Neden Bizi Seçmelisiniz?

single-1

Akan Temizlik’te uzman koltuk yıkama hizmetimizin Antalya’nın en iyi koltuk yıkama firmalarından olduğuna eminiz. Daha önceki müşterilerimizden aldığımız yüksek kaliteli sonuçları görmek için aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz. Koltuklarınızın emin ellerde temizleneceğinden emin olabilirsiniz!

 • Eğitimli ve sertifikalı çalışanlar
 • Profesyonel koltuk yıkama makinesi
 • Çevre dostu çözümler ve diğer kimyasallar
 • Ek ücret yok
 • Ücretsiz fiyat teklifi

Koltuk Yıkama ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Koltukların kuruma süresi kumaşların tipine bağlıdır ancak genellikle 4-6 saat sürmektedir. Koltuk yıkama esnasında kullanılan makine güçlü vakumlama yaptığı için koltuğa verilen suyun en az %85’ini çekeceği için kuruması oldukça kolaydır. Havalandırılan bir odada koltuklar 6 saat içinde kurur. Bizim tavsiyemiz koltuklara 1 gün oturulmaması yönünde olacaktır. Koltukların kuruma sürecinde üzerine örtü vb serilmemesi gerekmektedir.

Kullandığımız kimyasallar hem insanlar hem de evcil hayvanlar için tamamen güvenli, toksik olmayan çevre dostu ürünlerdir. Karcher RM 767 ürününü kullanmaktayız.

Evet. Siz evde yokken koltuklarınızı temizleyebilmemiz için anahtarı kolayca ulaşabileceğimiz bir tanıdığınıza bırakmanız ya da bize teslim etmeniz yeterli olacaktır. İş bitiminde anahtarı dilediğiniz bir yere bırakabiliriz.

Call Now ButtonHemen Arayın