yatak yıkama antalya

Antalya Yatak Yıkama Firması: Akan Temizlik

Evinizdeki yatakların her zaman temiz olması çok önemlidir. Aile veya iş yaşantınızdan dolayı yatak yıkama ve temizlemeye vakit bulmakta zorlanıyorsanız Akan Temizlik ekibi size yardımcı olabilir.

Antalya yatak yıkama firması olarak uygun fiyatlarla birlikte birinci sınıf ekipmanlar kullanarak yatak yıkama hizmeti sunulmaktadır. Ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen bizi arayabilir: 0850 304 2875 ya da buradaki bağlantıdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hizmete neler dahil?

 • Yatak Yıkama Makinesi
 • Yatak Yıkama Deterjanları
 • Ücretsiz Servis
 • Süpriz Hediyeler
 • Yatak Fırçalama
 • İnatçı Kirlere Ekstra İlgi

*Deforme olan yatak ve kumaş yüzeylerini kirden ayırmak önemlidir. Sigara yanığından kaynaklı izler kir olmadığı için çıkmamaktadır.

Adım Adım Yatak Yıkama İşlemlerimiz

 1. TOZ ALMA: Elektrik süpürgeyle yatak üzerindeki tozların vakumlanır.
 2. DETERJAN PÜSKÜRTME: Tüm yatak yüzeyine 50 derece suyun içine karıştırılmış konsantre deterjan(Karcher RM767) püskürtülür.
 3. KİR YUMUŞATMA: yatak yüzeyindeki kirlerin yumuşaması için deterjan püsrkürtme sonrası 10 dakika beklenir.
 4. FIRÇALAMA: Devirli fırçalama makinesiyle tüm yatak yüzeyi fırçalanır.
 5. VAKUMLAMA: Yatak üzerine sıkılan deterjanlı sıvı temiz su ile durulanarak vakumlanır.

*Yukarıdaki işlemlere rağmen çıkmayan inatçı kirler olması durumunda yoğun konsantre deterjan lokasyon bazlı sıkılarak ayrıca fırçalama ve vakumlama yapılır.

Yatak Yıkama Fiyatları

CİNSİFİYATI
Çift Kişilik Yatak100,00 TL
Tek Kişilik Yatak80,00 TL
Bebek Yatağı50,00 TL

*Yatak yıkama fiyatları sadece tek yön fiyatlarıdır. Çift yönlü yıkatmak isteyen müşterilerimize diğer yön için %50 indirim sunmaktayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

single-1

Akan Temizlik’te uzman yatak yıkama hizmetimizin Antalya’nın en iyi yatak yıkama firmalarından olduğuna eminiz. Daha önceki müşterilerimizden aldığımız yüksek kaliteli sonuçları görmek için aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz. Yataklarınızın emin ellerde temizleneceğinden emin olabilirsiniz!

 • Eğitimli ve sertifikalı çalışanlar
 • Profesyonel yatak yıkama makinesi
 • Çevre dostu çözümler ve diğer kimyasallar
 • Ek ücret yok
 • Ücretsiz fiyat teklifi

Yatak Yıkama ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Yatakların kuruma süresi yatağın tipine bağlıdır ancak genellikle 4-6 saat sürmektedir. Yatak yıkama esnasında kullanılan makine güçlü vakumlama yaptığı için koltuğa verilen suyun en az %85’ini çekeceği için kuruması oldukça kolaydır. Havalandırılan bir odada yataklar 6 saat içinde kurur. Yatakların kuruma sürecinde üzerine örtü vb serilmemesi gerekmektedir.

Kullandığımız kimyasallar hem insanlar hem de evcil hayvanlar için tamamen güvenli, toksik olmayan çevre dostu ürünlerdir. Karcher RM 767 ürününü kullanmaktayız.

Evet. Siz evde yokken yatağınızı temizleyebilmemiz için anahtarı kolayca ulaşabileceğimiz bir tanıdığınıza bırakmanız ya da bize teslim etmeniz yeterli olacaktır. İş bitiminde anahtarı dilediğiniz bir yere bırakabiliriz.

Call Now ButtonHemen Arayın